Maaelu rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:12 pm

Carridal läks enda metsa jalutama, kuna sooviks natuke värsket õhku .
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:16 pm

Nigra sammus pikkade sammudega mööda teed, eemal metsa silmates neiu peaaegu, et hüples selleni. Metsas sai süüa. Metsas sai karjuda ja kõiki neid toredaid asju teha, mille pärast teda külatänavail imelikult oleks vaatatud.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:21 pm

Carridal vaatas, et keegi tuleb ja siis mõtles "Ma ei saa aru kes see seal on kuid see on mingi neiukene." Ja carridal hakkas lähemale sammuma.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:24 pm

Kuuldes kellegi teise samme, hüppas Isis sõna otsesest mõttes ehmatusest puuotsa, kus ta pea alas-pidi rippuma jäi. "Kas sa pole kuulnud, et väsinud rändurit ei tohi ehmatada?" nõudis tüdruk kellel polnud aimugi kellega ta räägib.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:29 pm

"Vabandust, neiu kuid see on minu mets ja ma tohin kõndida siin kuna tahan, ja keegi ei tohi minu peale sõna tõsta." Ütles carridal natuke kurjalt.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:32 pm

"Tead käi oma metsaga perse." teatas Isis sõjakalt. Noo kes see veel omast arust oli? "Loll oled hundionu." pomises ta oma ette ja tuli koos oksaga puuotsast alla. Sellegi poolest maandus tüdruk jalgadele. Oksa enda kätte vinnates suskas ta selle mehele vastu rindu. "Säh sulle su metsa." lõrises tüdruk kes oli juba adrenaliini laksu all, ning ei suutnud ennast peatada.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:34 pm

"Ma olen selle maakonna omanik, üritage veel midagi minule teha, ja ma kohtlen teid samamoodi" Ütles carridal pahuralt "Vanasõna ütleb: Sa teed seda endale mida teed teistele."
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:36 pm

"Mis kuradi maakond?" nõudis Nig. "Ma näen ainult metsa, ja selle taga asuvat teed, mis ei kuulu kellegile." nähvas tüdruk. "Pole vajadust mind teietada." lisas ta veel nagu muuseas. "See vanasõna on vana, ja sõnastus oli selline "Mida sina külale, seda küla sinule"." parandas Nigra veel.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:40 pm

"Palun, võtke rahulikumalt ma ei taha et teiesugune noor neiu rikub enda tuleviku ära" Sõnas carridal
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:47 pm

"Ära kägise." käratas Isis. Oi kuidas teda selline ametlikus närvi ajas. Ise nii noor, aga räägib nagu kellegi vanaisa.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 4:56 pm

"No, kuidas ma peaksin teiega suhtlema ?" Carridal ei oska lihtsalt muud moodi.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 4:57 pm

"Esiteks, ära teieta mind, teiseks, räägi oma eale kohaselt, kolmandaks, ära ole nii kuradi ametlik." käratas Isis.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 5:00 pm

"Okei, kuid ma ei tea vabandust siis selle eest teiega ma käitun siis enda eale kohaselt. " Ütles carridal rõõmsamalt ja natuke kurvalt.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 5:03 pm

Nigra jõllitas lihtsalt poissi vihaselt. Kas ta peab ennast äkki veel selgemalt väljendama, enne kui sellele tüübile midagi kohale hakkab jõudma?
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 5:05 pm

"Aga no, liiguks kuskile ? Või mis sa arvad ?" Carridal hakkas natuke kartma.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 5:07 pm

Nüüd jõllitas Nigra poissi nagu oleks too idioot. Kõigepealt on sõnelus, ja siis räägib taga nagu tahaks teda välja kutsuda. Vähemalt nii sai Arya aju asjast aru.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 5:08 pm

"Aga vabandust ma pean nüüd hakkama minema" Ütles poiss värinal häälega.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 5:12 pm

"Miks sa ette taha vabandad?" nõudis Nigra. Vabandus seal, vabandus siin. No kurat, midagi muud ei osanud öelda?
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 5:14 pm

"Ma ei taha inimestega halbu suhteid, aga tõesti mul on kiire" Poiss tegelikult valetas, ta ei tahtnud neidu närvi ajada.
OT: Mdea ütle oota, vmidagi sellist ?
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 5:23 pm

Isis oli juba närvis. Või pigem käis talle pinda see, kuidas poiss vabandas, ette-taha nagu tal muud teha poleks. Tüdruk korjas maast üles toika, mida ta jalutuskeppina oli kasutanud, ja jalutas süüdimatult poisile järele.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 5:24 pm

Carridal kõndis edasi ega ei kuulnud hetkel midagi.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 5:47 pm

Nigra sammus sama targalt poisile edasi järgi.Tüdruku sammud muutusid järjest pikkemaks, nagu ränduril ikka, ning varsti hakkas ta vaikslet oma ette erinevaid viise vilistama.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 6:19 pm

Carridal kuulis vilistamist, ja vaatas taha ning ültes " Ikka sina siin, tahtsid midagi öelda ?"


Viimati muutis seda Carridal (Püh Nov 13, 2011 6:31 pm). Kokku muudetud 1 kord
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Nigra Püh Nov 13, 2011 6:23 pm

OT: Ma meenutaks, et Carridal ei tea veel Nigra nime.
Nigra
Nigra
Tundmatu
Tundmatu

Posts : 84
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 16

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Carridal Püh Nov 13, 2011 6:31 pm

OT: Parandatud.
Carridal
Carridal
Maakonna kuningas
Maakonna kuningas

Posts : 145
Join date : 13/11/2011

Tegelase leht
Vanus: 19

Tagasi üles Go down

Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas) Empty Re: Carridali ja Nigra erateema (Jalutamas)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele